Oklejanie witryn

img

Reklama na oknach może być wykonana na kilka sposobów, w zależności od wizji i wymagań klienta.

Oklejanie witryn

Wykonywana jest przeważnie w kilku technikach z wykorzystaniem ciecia ploterem oraz druku i laminowania w zależności od wymagań klienta. Reklama na oknach może być wykonana na kilka sposobów, w zależności od wizji i wymagań klienta.

Przeważnie wykonujemy reklamę na foliach typu:

 • One Way Vision
 • Foliach wycinanych
 • Foliach Drukowanych
 • Foliach ozdobnych z możliwością wycięcia
 • Połączeniach folii wewnętrznych z zewnętrznymi
 • Foliach Odblaskowych
 • Fluorescencyjnych

 Rozróżniamy kilka typowych rodzajów reklamy okiennej:

 • OWV
 • pełne
 • kolorowe
 • dekoracyjne

 

Folie Okienne ONE WAY VISION

Perforowane folie do zadruku przystosowane do zastosowań zewnętrznych. Dedykowane do oklejania szklanych powierzchni. Dzięki swoim właściwościom pozwalają na eksponowanie grafiki na szybach za zarazem nie ograniczają całkowicie widoczności od strony wewnętrznej – jest to bardzo ważne przy środkach transportu. Perforacja pozwala również na swobodne przepuszczanie światła.

Zastosowanie:

Krótko i średniookresowa reklama zewnętrzna na szybach pojazdów, witrynach sklepowych oraz innych przeźroczystych nośnikach reklamowych. Ze względu na możliwość gromadzenia się kurzu i wilgoci w perforacji folii zaleca się zabezpieczenie folii laminatem.

 

Folie drukowane

Folie do zadruku nadające się  do zastosowań okiennych . Folie nie posiadają perforacji, przez co  zatrzymują w większości światło. Mamy do wyboru szereg możliwości wykorzystania folii pełnych – może to być częściowe lub całościowe zasłonięcie szyby. Folie pełne można również po zadruku doskonale wycinać w dowolne kształty. Można je stosować , jako klejone od zewnętrznej strony jak również od strony wewnętrznej w zależności od potrzeb klienta.

Rozróżniamy w zależności od potrzeb folie ekonomiczne, średnio okresowe , długo okresowe – każdy rodzaj folii możemy a wręcz nawet zalecamy zabezpieczyć laminatem w celu wydłużenia czasu ekspozycji.

Zastosowanie:

Krótko i średniookresowa reklama zewnętrzna na szybach pojazdów, witrynach sklepowych oraz innych przeźroczystych nośnikach reklamowych. Ze względu na  wydłużenie czasu trwałości kolorów oraz całej reklamy / naklejki  zaleca się zabezpieczenie folii laminatem.

 

Folie KOLOROWE

Folie kolorowe mogą mieć również zastosowanie w naklejkach okiennych przeważnie są wycinane w kształty i naklejane na szyby bądź witryny sklepowe jako elementy typowo przyciągające wzrok. Mamy do wyboru pełny wachlarz kolorystyczny  oraz wiele rodzajów w zależności od  specyfikacji zlecenia – kolorowe ekonomiczne , kolorowe średniookresowe, odblaskowe, fluorescencyjne, bardzo intensywne kolorem.

 

Folie  DEKORACYJNE MROŻONE

Folie dekoracyjne nadają się doskonale do  ozdabiania szkła, plexi lub poliwęglanów.  Najczęściej używana to folia z serii średniookresowych – z klejem kanalikowym do łatwej aplikacji, folia jest odporna na warunki atmosferyczne do 4 lat . Istnieje możliwość zadruku jak również wycięcia folii dekoracyjnej, oraz aplikacji od strony wewnętrznej – polecana forma klejenia ze względu na delikatność materiału na mokro przy folii z klejem kanalikowym możliwość klejenia na sucho.

Zastosowanie

Oklejanie witryn sklepowych częściowe lub pełne, możliwość zadruku, oklejanie stołów szklanych, oklejanie przeszklonych powierzchni – nadaje się do zastosowań wewnętrznych jak i zewnętrznych.