header
bg bottom

Informacje o nas

Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z ofertą.

Nasza firma powstała w 2001 r. Przez minione lata stworzyliśmy prężną i dynamicznie rozwijającą się firmę, która należy do krajowej czołówki producentów reklam. Podejmujemy się realizacji zleceń jednostkowych dla klientów indywidualnych a także seryjnych dla sieci i dużych firm. Zatrudniamy fachowców którzy z roku na rok podnoszą swoje kwalifikacje na licznych kursach i szkoleniach.

Od samego początku działalność firmy ukierunkowana była na świadczenie usług najwyższej jakości
Stosujemy materiały tylko najwyższej jakości.

Drukujemy na atramentach najlepszych europejskich producentów przez co nasi klienci mogą spać spokojnie gdyż każdy z nich otrzymuje od nas 3 letnią gwarancje na każdy wydrukowany u nas produkt.
Produkt najwyższej jakości to nasze motto.

Od projektu do montażu

Jako producent doradzamy naszym klientom i dopasowujemy się elastycznie do Państwa potrzeb. Wieloletnie doświadczenie w produkcji reklamy zewnętrznej pozwoli nam sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom.

Oferta outdoor

produkujemy: kasetony, pylony, słupy reklamowe, totemy, litery świetlne, litery frezowane, tablice, szyldy, city lihgt, bilboardy, banery, siatki MESH, flagi, tablice unijne, konstrukcje reklamowe, w zakresie naszych usług znajduje się również: oklejanie samochodów , detailing samochodów a także bezinwazyjne przyciemnianie szyb.

Indoor

w ofercie: prezentery, tablice na dystansach, dekoracje z frezowanej plexi i dibondu, zabudowy reklamowe, menuboardy, tabliczki na dystansach, tablice informacyjne, logo przestrzenne.

Park Maszynowy

W naszym warsztacie są: plotery tnące, frezujące CNC, plotery termiczne, drukujące solwentowe i UV, laminatory, giętarki, w pełni wyposażony zakład ślusarski.

Montaż

Montujemy reklamy na terenie całego kraju. Mamy duże doświadczenie w montażu.

Dostawa

Dysponujemy flotą pojazdów dostawczych. Dostarczamy nasze reklamy na terenie całego kraju jak i za granicę.