Litery przestrzenne podświetlane

img

Duże litery przestrzenne (wysokość powyżej 150cm) produkujemy na indywidualne zamówienie. Przy tak dużej konstrukcji wymagane jest odpowiednie zaprojektowanie rozmieszczenia wzmocnień wewnętrznych…

Aluminiowe boki Boki liter wytworzone są z taśmy aluminiowej

Zaginanie maszynowe Litery wyginane są maszynowo. Pozwala to na uzyskanie bardzo dużej dokładności.

Mocne oświetlenie LED Oświetlenie LED dobierane jest, w taki sposób, aby na literach nie powstawały zacienione punkty.

Wysoka jakość materiałów Do produkcji liter świetlnych stosujemy tylko materiały od zaufanych producentów.

Duże litery świetlne

Duże litery przestrzenne (wysokość powyżej 150cm) produkujemy na indywidualne zamówienie. Przy tak dużej konstrukcji wymagane jest odpowiednie zaprojektowanie rozmieszczenia wzmocnień wewnętrznych.

Kolory boków liter

Boki liter malowane są proszkowo na kolor RAL wybrany przez klienta. Warstwa koloru tworzy powierzchnię ochronną dla taśmy aluminiowej.

Kolory lica

Kolory lica uzyskiwane są poprzez zastosowanie kolorowej pleksi. W przypadku nietypowych kolorów lub problemów z dostępnością pleksi stosujemy folię. Folia nakładana jest na literę przy użyciu maszyny zgrzewającej. Zapobiega to przed odklejaniem się folii przy dużym nasłonecznieniu.

Oświetlenie

W naszych produktach stosujemy moduły LED najnowszej generacji, które pozwalają na zredukowanie ilości pobieranego prądu. Ten rodzaj oświetlenia sprawia, że nasza reklama świetlna wyróżnia się na tle konkurencji. Nasi pracownicy stale pracują nad tym, aby dobrana ilość modułów LED równomiernie oświetlała grafikę kasetonu. Dzięki temu na licu nie ma widocznych punktów światła.

Konstrukcja wewnętrzna

Konstrukcja wewnętrzna litery składa się z płyty PCV oraz boku litery. Płyta PCV wycięta jest na kształt litery. na plycie rozmieszczone są moduły LED oświetlające przód litery. Bok litery wytworzony jest z taśmy aluminiowej malowanej proszkowo. Całość złożona jest w jedną część.

Litery przestrzenne − sposób montażu

Nowoczesna firma powinna stawiać na najnowsze rozwiązania w zakresie promocji i wszelkich form komunikacji zewnętrznej. Do takich sposobów z pewnością należy reklama świetlna, wykorzystująca technologię LED, która pozwala na długotrwały, zjawiskowy efekt, nie wymagając przy tym częstej wymiany modułów oświetleniowych.
Na dodatek, nasze litery przestrzenne są niezwykle ekonomicznym rozwiązaniem, które stosunkowo oszczędnie pobiera prąd. Aby mieli Państwo dodatkową gwarancję wytrzymałości naszych napisów, oferujemy również usługi montażowe. Dzięki temu mogą Państwo być pewni, że wszystkie litery i znaki będą profesjonalnie przymocowane i będą działały jeszcze przez długi czas. Nasz zespół umożliwia instalację liter na trzy różne sposoby, w zależności od indywidualnych potrzeb klienta i warunków, jakie zapewnia elewacja budynku, na którym mają one być umieszczone. W ramach naszej oferty proponujemy:

 • litery montowane bezpośrednio do elewacji,
 • litery montowane na stelażu,
 • litery przestrzenne na blendach.

Warto mieć na uwadze, że koszt tego typu reklamy świetlnej będzie się różnił w zależności od wielkości liter i sposobu montażu. Możemy jednak zagwarantować, że po niedługim czasie środki włożone w wykonanie i instalację zwrócą się z nawiązką – liczba klientów, którzy dzięki literom 3D dowiedzą się o Państwa firmie z pewnością się zwiększy, co z kolei przyniesie wymierne zyski prowadzonej działalności.

Litery przestrzenne w wersji 3D to korzystne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorstwa, któremu zależy na dotarciu do jak największej liczby klientów. Silne oświetlenie, ustawione pod odpowiednim kątem sprawi, że nikt nie przejdzie obojętnie obok Państwa firmy i na pewno zapamięta jej lokalizację. Współpraca z nami to gwarancja solidnego wykonania i wspaniały efekt oświetlenia – zapraszamy do obejrzenia naszej oferty i zachęcamy do kontaktu. Nasi konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania.

Litery 3D to obecnie jedno z popularniejszych rozwiązań reklamy wizualnej. Dzięki tej formie reklamy można prezentować informacje o firmie zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnętrznych elewacjach budynków. Podświetlane litery 3D są doskonałą formą reklamy widoczną zarówno w dzień jak i w nocy.

Dzięki możliwości łączenia różnorodnych materiałów oraz różnych metod podświetlenia, każda realizacja staje się niepowtarzalna i oryginalna w swojej formie. Wybór właściwej technologii do zbudowania odpowiednich liter 3D znacząco wpływa na żywotność i estetykę tworzonych znaków. 

Dodatkowo grafiki czy litery możemy montować na konstrukcji lub płycie, dzięki czemu dostaną państwo w całości wykonaną reklamę, z podłączeniem pełnego zasilania, tak by wystarczyło przykręcić konstrukcję lub płytę do ściany na kołki rozporowe.

Litery Blokowe PMMA – świeci cała litera front / boki

 • Lico z Pmma Opal 3/4mm wylewana
 • Boki z Pmma 2-4mm ( formowanie Pmma za pomocą giętarki maszynowej)
 • Tył liter z PCV 8-10mm koloru białego (rozpraszająca światło)
 • Zasilacz hermetyczny, zainstalowany wewnątrz liter – 24-60 miesięcy gwarancji
 • Podświetlenie LED, wodoodporne moduły LED IP67 – 24-60 miesięcy gwarancji
 • Grafika na folii Translucentna Oracal 8500
 • Grafika dla opcji drukowanej bezpośredni zadruk UV na Pmma

Opcje dodatkowe:

 • Czujnik zmierzchowy (automatyczne włączanie i wyłączanie)
 • Efekt Halo (litery rzucają poświatę również od tyłu )
 • Stelaż do liter (malowany w kolorze Ral Proszkowo