Billboardy Reklamowe

img

Billboardy reklamowe stanowią odpowiedni środek przekazu, gdy chcesz wyeksponować swoją firmę lub określone produkty lub promocje.

Billboardy reklamowe stanowią odpowiedni środek przekazu, gdy chcesz wyeksponować swoją firmę lub określone produkty lub promocje. Tablica billboardowa umieszczona w przestrzeni miejskiej albo na innym odpowiednio uczęszczanym terenie, pozwala zainteresować nowych nabywców proponowanymi przez Ciebie usługami i produktami.

Najczęściej wybierane rodzaje billboardów reklamowych

 

Billboardy naścienne

BILLBOARDY NAŚCIENNE

Tablice billboardowe przystosowane do montażu na elewacjach budynku lub istniejących konstrukcjach reklamowych.

BILLBOARDY WKOPANE

Konstrukcje billboardowe stale związane z gruntem, doskonale spełniającą swoją rolę jako nośnik reklamowy bezpośrednio przy siedzibie firmy.

BILLBOARDY PRZESTAWNE

Przestawne konstrukcje billboardowe dają możliwość szybkiego montażu jak i łatwej relokacji nośnika w inne miejsce.

BILLBOARDY PRZESTAWNE PODWÓJNE

Wszędzie tam gdzie liczy się maksymalna powierzchnia ekspozycyjna polecamy billboardy w układzie podwójnym z tablicami jedna pod drugą.

 

Ze względu na umiejscowienie można zastosować poniższy podział:

  • billboardy jednostronne – zadruk lub wyklejanie jednostronne dotyczy zarówno reklam widocznych w formie wolnostojącej na specjalnych konstrukcjach, jak również typowych bilbordów naściennych,
  • billboardy dwustronne – wydruki wielkoformatowe sprawdzają się także w przypadku, gdy powierzchnia reklamowa dotyczy obu stron bilbordu. Jest to i bardziej efektowne, i ekonomiczne pod kątem wynajmu powierzchni reklamowej.

 

Zależnie od charakteru danego bilbordu dostępny jest cały wachlarz tworzyw do jego wykonania, od specjalnych papierów powlekanych (na przykład z białym lub niebieskim spodem: whiteback i blueback) poprzez siatkę MESH po tkaniny winylowe, z możliwością naciągnięcia w ramie.

Realizacja Twojego zamówienia i stworzenie konkretnego billboardu reklamowego ma związek ze sposobem jego ekspozycji. Jeżeli reklama zamieszczona będzie na elewacji, stosowana jest siatka MESH albo określone typy tkanin przeziernych czy zupełnie nieprzezroczystych.

Jeżeli docelowym miejscem ma być bilbord wkopany lub przestawny, można wybrać zarówno odpowiednio preparowane papiery z ewentualną powłoką zabezpieczającą dla dłuższych ekspozycji lub różnego rodzaju folie, między innymi w wersji matowej i błyszczącej. Kolejna opcja to możliwość montaż halogenów które oświetlą billboard po zmierzchu.