Druk na szkle

img

Druk na szkle to doskonały sposób na oryginalne wykończenie wnętrz. W zależności od zastosowania możemy dostosować wymiar i rodzaj szkła potrzebny do danej realizacji i dodatkowo przygotować je pod potrzeby klienta.

Druk na szkle to doskonały sposób na oryginalne wykończenie wnętrz. W zależności od zastosowania możemy dostosować wymiar i rodzaj szkła potrzebny do danej realizacji i dodatkowo przygotować je pod potrzeby klienta. Panele szklane to obecnie najmodniejsza dekoracja stosowana zarówno w budynkach mieszkalnych, biurach, sieciach sprzedaży, restauracjach czy hotelach.

Panele szklane bardzo chętnie wykorzystywane są do dekoracji pomieszczeń takich jak: kuchnie, pomieszczenia socjalne, biura czy sale konferencyjne. Wybierane głównie ze względu na ich ogromną praktyczność, ale i elegancję.
Przede wszystkim panele szklane mają właściwości antyseptyczne, a więc nie gromadzą bakterii i drobnoustrojów. Szkło hartowane jest również niezwykle twarde i wytrzymałe. Dzięki utwardzonemu drukowi grafika nie jest podatna na negatywne czynniki zewnętrzne takie jak wysokie czy niskie temperatury i nadmierną wilgotność, – co natomiast negatywnie wpływa na podklejoną folię, która kurczy się i odkształca.

Oferujemy kompleksową usługę: doradztwo, pomiar, montaż.

 

 

Nadruki

Nadruk wykonywany jest poprzez wykorzystanie bezpośredniego druku na szkle utwardzanego promieniami UV.
Do nadruków wykorzystujemy najnowocześniejsze plotery zapewniające fotograficzną, jakość obrazu i doskonałą wyrazistość drobnego tekstu.
Panele szklane z grafiką najczęściej kleimy bezpośrednio do ściany a łączenia uszczelniamy silikonem