Naklejki

img

Do wyboru wiele rodzajów: naklejki do podświetleń, naklejki magnetyczne, naklejki podłogowe, naklejki odblaskowe itd. Dzięki bogatej ofercie materiałowej dostarcza nieograniczonych możliwości dekoracyjnych.

Naklejki ekonomiczne

Z klejem trwałym  -naklejka wykonana na samoprzylepnej, miękkiej folii PCV, biała lub bezbarwna, o grubości 100 µm, powierzchnia połysk lub mat, wyposażona w transparentny klej akrylowy, permanentny. Folia przeznaczona jest do zastosowań krótko oraz średniookresowych, w grafice zewnętrznej. : naklejki na powierzchniach stałych , tablice , plansze reklamowe, naklejki na samochody samochody ,  naklejki reklamowe wycinane po obrysie.

 

Naklejki polimerowe

Średniookresowa folia przeznaczona do ogólnego zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego. Do średniookresowych aplikacji na równych powierzchniach. Występuje w wersji błyszczącej i matowej . Zastosowanie: tablice reklamowe, szyldy, płaskie powierzchnie samochodów, witryny sklepowe, dekoracje mebli i ścian.

Do zastosowań zewnętrznych zaleca się stosowanie laminatu stałego z filtrem UV zabezpieczającego przed promieniowaniem słonecznym niekorzystnie wpływającym na trwałość kolorów. Stałe laminowanie to naniesienie dodatkowej powłoki zabezpieczającej również przed uszkodzeniami mechanicznymi podczas aplikacji i użytkowaniu.

 

Naklejki ekstremalne z klejem trwałym

– klej solwentowy, permanentny. Folia przeznaczona jest do długookresowych ekstremalnych zastosowań, również w przypadku przetłoczeń. Twałość do 10  lat. Zastosowanie : Środki transportu , ściany , elementy konstrukcji metalowych

 

Naklejki do podświetleń

Samoprzylepna, translucentna, polimerowa folia PCV, biała, z powierzchnią satynową, o grubości 80 µm, wyposażona w klej solwentowy, permanentny. Zastosowanie : Folia przeznaczona jest do długookresowych grafik zewnętrznych podświetlanych. Naklejki do podświetleń powinny być dodatkowo zalaminowane w celu przedłużenia czasu ekspozycji oraz trwałości kolorów. (kasetony). Trwałość do 7 lat.

 

Naklejki magnetyczne

Stanowią ciekawą metodę dotarcia do klienta nie niszcząc ani nie brudząc klejem powierzchni spodniej. Naklejki są atrakcyjnym oraz tanim nośnikiem reklamowym mogą być wycięte w dowolny kształt. To bardzo prosty sposób na profesjonalne oznakowanie z możliwością szybkiego usunięcia reklamy lub przeniesienia. Dzięki podkładowi magnetycznemu nie przyklejasz trwale reklamy, możesz je w każdej chwili zdjąć.
Naklejki magnetyczne powinny być dodatkowo zalaminowane w celu przedłużenia czasu ekspozycji oraz trwałości kolorów. Zastosowanie: oznakowanie pojazdów, naklejki na lodówki, pralki, naklejki na podłoża metalowe.

 

Naklejki podłogowe

Coraz bardziej popularne narzędzie promocyjne. Wycinamy dowolne kształty naklejek co sprawia że reklama jest ciekawsza i bardziej zauważalna. W zależności od długości trwania kampanii reklamowej stosujemy laminaty podłogowe, dzięki czemu, przez cały okres ekspozycji,  naklejki zachowują pierwotną formę i kolorystykę.  Gwarancja  6-12 miesięcy.

Zastosowanie grafik podłogowych to  sposób na przyciągniecie uwagi potencjalnych klientów do reklamowanego produktu. Mogą być stosowane na płaskich płytkach ceramicznych , panelach , wykładzinach PCV. Szczególnie stosowane w restauracjach, centrach handlowych , miejscach publicznych, hotelach. Naklejki podłogowe posiadają atest antypoślizgowy R-9.

 

Naklejki ekonomiczne z klejem usuwalnym

Naklejka wykonana na folii z klejem usuwalnym , środek klejący bezbarwny poliakrylan na bazie wody, usuwalny (w przeciągu max 6 miesięcy od aplikacji). Zastosowanie : Krótkookresowe kampanie reklamowe. Trwałość : 1-2 lata Naklejki średniookresowe z klejem trwałym drukowane na folii polimerowej o grubości 70 µm. Folia przeznaczona jest do średniookresowych grafik zewnętrznych, w tym reklam na środkach transportu. Zastosowanie : naklejki reklamowe , szyldy, oklejanie samochodów. Trwałość 3-5 lat.

 

Naklejki odblaskowe

Wykonywane z samoprzylepnej folii odblaskowej zostały stworzone do produkcji wszelkiego rodzaju tymczasowych znaków ostrzegawczych na pojazdach specjalnych o średniookresowej trwałości. Jest odporna na zmienne warunki pogodowe,  zadrapania i uderzenia Zastosowanie : naklejki odblaskowe dekoracyjne, naklejki odblaskowe dla dzieci, (znaki drogowe), pojazdy ratunkowe czy uprzywilejowane (karetki, samochody policyjne). Naklejki odblaskowe mogą być dodatkowo zalaminowane w celu przedłużenia czasu ekspozycji oraz trwałości kolorów.

 

Samoprzylepna folia ścienna

To kolejna z możliwości kreatywnej stylizacji każdego pomieszczenia. Dzięki bogatej ofercie materiałowej dostarcza nieograniczonych możliwości dekoracyjnych.

Folia ścienna przeznaczona jest przede wszystkim do tworzenia kolorowych dekoracji, napisów czy sloganów reklamowych. Dzięki możliwości kolorowego zadruku idealnie nadaje się do tworzenia grafik wg indywidualnych wymagań i potrzeb naszych Klientów. Dekoracje ścienne znajdują swoje zastosowanie zarówno w domu jak i w miejscu pracy.

Łatwość montażu i demontażu folii ściennej czyni ją szczególnie chętnie wybieranym produktem w przypadku:

  • dekoracji biur, miejsc pracy
  • napisów reklamowych w sklepach i galeriach handlowych
  • elementów dekoracyjnych w hotelach
  • elementów dekoracyjnych w restauracjach
  • sloganów reklamowych w bankach